Македонска вицотека

Во овој форум можете вашите омилени вицови да ги споделите со сите!!!


You are not connected. Please login or register

Останато(во оваа тема можете да пишувате што сакате)

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

Овде ке пишувате што сакате. Idea Idea

Преглед на профилот на членот http://mk-vicovi.com

Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот