Македонска вицотека

Во овој форум можете вашите омилени вицови да ги споделите со сите!!!


You are not connected. Please login or register

Вицови за полицајци

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1 Вицови за полицајци on Пон Мар 29, 2010 8:34 pm

Го прашале еден полицаец,за да видат колку е глуп:

- Како може да лета мачката?

тој одговорил:

-Па со авион!

Преглед на профилот на членот http://mk-vicovi.com

Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот